| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513610 |
| Part Number | Attitude |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Rubber |
| Strap Kind | Rubber |
| Case Diameter | 42 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | gray |
| Dial Color | Grey |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 132 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Hugo Boss Men's Watch Integrity 1513779
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Hugo Boss Men’s Watch Runner 1514143
4,100 EGP
Original Hugo Boss Men’s Watch Attitude 1513610
4,200 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Attitude 1513610 With Grey dial Gray Metal Strap . With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.