| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782151 |
| Part Number | Only Time |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 6.5 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Rose Gold |
| Calendar | ——- |
| Special Features | ——– |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Only Time Watch For Ladies 1782149
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Monica Watch For Ladies 1782717
3,200 EGPTommy Hilfiger Only Time Watch For Ladies 1782151
3,200 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Only Time 1782151 Rose Gold dial Silver Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.