| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8952 |
| Part Name | Hutton |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Stop watch + Monthly Date |
| Weight | 175 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Men Watch Diver AR80050
Original price was: 4,100 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
Michael Kors Everest Watch For Women MK7415
4,295 EGPMichael Kors Hutton Watch For Men MK8952
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Hutton For Men MK8952 Blue dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.