| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0720G1 |
| Part Number | phoenix |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 41.5 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 12.5 mm |
| Strap Material | Rubber |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | White Rainbow |
| Dial Colour | White |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 53 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess phoenix Watch For Men GW0203G6
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Guess phoenix Watch For Men V1051M1
4,200 EGPGuess phoenix Watch For Men GW0720G1
4,200 EGP
Original Guess Watch phoenix for Men GW0720G1 White dial White Rainbow Rubber Strap Belt . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.