| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | W0826L1 |
| Part Number | Highline |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 28 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | Women Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Calendar | —— |
| Special Features | ——- |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Vanity Watch For Women W1030L1
Original price was: 4,100 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Guess Highline Watch For Women W0826L2
3,695 EGPGuess Highline Watch For Women W0826L1
3,795 EGP
Original Guess Watch Highline for Ladies W0826L1 With White Silver dial Metal Strap Belt . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.