| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791505 |
| Part Number | Brooklyn |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Monthly Date |
| Weight | 84 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Patrick 1791786
Original price was: 3,100 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.
Tommy Hilfiger Men's Watch Denim 1791483
Original price was: 3,300 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Tommy Hilfiger Men’s Watch Brooklyn 1791505
Original price was: 3,200 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
-6%Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Brooklyn 1791505 Blue dial Silver Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.