| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8923 |
| Part Name | Brecken |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Blue |
| Special Features | Stop watch + Monthly Date |
| Weight | 96 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Men's Watch Dylan MK8152
Original price was: 3,900 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Men's Watch Alek MK8901
4,050 EGPMichael Kors Men’s Watch Brecken MK8923
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Brecken For Men MK8923 Blue dial Blue Rubber Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world

































Reviews
There are no reviews yet.