| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8969 |
| Part Name | Sullivan |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 250 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Patrick 1791783
2,995 EGP
Michael Kors Ladies Watch Runway MK5576
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Sullivan MK8969
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Sullivan For Women MK8969 Black dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.