| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5627 |
| Part Name | Bradshaw |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver & Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 135 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6247
4,045 EGP
Original Guess Men Watch Delancy W0871G4
3,895 EGPMichael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5627
Original price was: 3,900 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
-3%Original Michael Kors Watch Bradshaw For Women MK5627 White dial Half Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world































Reviews
There are no reviews yet.