| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5930 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Orange |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 204 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Runway MK5931
4,100 EGP
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5975
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Runway MK5930
4,100 EGP
Original Michael Kors Watch Runway For Women MK5930 Orange dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.