| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6284 |
| Part Name | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Multi |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Multi |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Brown & Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 98 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Lennox MK7281
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6105
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Parker MK6284
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Parker For Women MK6284 Silver dial Brown & Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo Giza And Alexandria within 24 hours, And the Governorates of Egypt With In 48 hours and inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.