| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6694 |
| Part Name | Whitney |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 98 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6659
3,695 EGP
Michael Kors Ladies Watch Catelyn mk4674
3,995 EGPMichael Kors Ladies Watch Whitney MK6694
3,695 EGP
Original Michael Kors Watch Whitney For Women MK6694 White dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.