| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6659 |
| Part Name | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 130 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6556
4,045 EGP
Michael Kors Ladies Watch Whitney MK6694
3,695 EGPMichael Kors Ladies Watch Parker MK6659
3,695 EGP
Original Michael Kors Watch Parker For Women MK6659 Gold dial Golden Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.