| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4338 |
| Part Name | Pyper |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——— |
| Weight | 79 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6313
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Ritz MK7301
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Michael Kors Ladies Watch Pyper MK4338
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-5%Original Michael Kors Watch Pyper For Women MK4338 Silver dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






































Reviews
There are no reviews yet.