| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3521 |
| Part Name | Hartman |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver and Gold |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——— |
| Weight | 160 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Brinkley MK6186
Original price was: 4,200 EGP.4,095 EGPCurrent price is: 4,095 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Madelyn MK6288
Original price was: 4,100 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.Michael Kors Ladies Watch Hartman MK3521
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-5%Original Michael Kors Watch Hartman For Women MK3521 Silver dial Silver & Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.