| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6626 |
| Part Name | Channing |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ———- |
| Weight | 110 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Wren MK6291
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Runway MK6714
Original price was: 4,100 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.Michael Kors Ladies Watch Channing MK6626
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Channing For Women MK6626 Silver dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.