| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3647 |
| Part Name | Hartman |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 105 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Cinthia MK3642
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Portia MK3788
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Michael Kors Ladies Watch Hartman MK3647
Original price was: 4,200 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.
-13%Original Michael Kors Watch Hartman For Women MK3647 Black dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.