| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1502521 |
| Part Number | Infinity |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Case Diameter | 35 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | ——- |
| Weight | 53 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Men’s Watch Ocean Edition 1513705
3,695 EGP
Emporio Armani Ladies Watch Gianni T-Bar AR11170
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Original Hugo Boss Ladies Watch Infinity 1502521
3,695 EGP
Original Hugo Boss Watch For Women In Egypt Infinity 1502521 With Black dial Black Metal Strap . With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.