| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0308L2 |
| Part Number | Luna |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 15 mm |
| Case Thickness | 7.85 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Women'S Watch Tapestry GW0354L3
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.
Guess Women'S Watch Luna GW0308L3
4,100 EGPOriginal Guess Women’s Watch Luna GW0308L2
4,100 EGP
Original Guess Watch Lady Luna for Women GW0308L2 With White dial Metal Strap Gold color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.