| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3222 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 150 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Ladies Watch Just Time GW0668L1
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Guess Ladies Watch G-Twist W1201L2
3,795 EGPMichael Kors Ladies Watch Runway MK3222
3,645 EGP
Original Michael Kors Watch Runway For Women MK3222 Gold dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.