| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4804 |
| Part Name | Camille |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 9.5 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | —— |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Camille MK4801
4,200 EGP
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6658
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.Michael Kors Ladies Watch Camille MK4804
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Camille For Women MK4804 White dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.