| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782416 |
| Part Number | Quinn |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Circular |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Silver |
| Calendar | Date |
| Special Features | Ionic |
| Weight | 69 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Ladies Watch Quinn 1782417
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Ladies Watch Haven 1782199
Original price was: 3,495 EGP.3,095 EGPCurrent price is: 3,095 EGP.
Tommy Hilfiger Ladies Watch Quinn 1782416
3,200 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Quinn 1782416 With Silver dial Silver Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.