| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792086 |
| Part Number | Dexter |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 26 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | —– |
| Special Features | —– |
| Weight | 84 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Dexter 1792085
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Men's Watch Dexter 1792087
Original price was: 3,150 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Tommy Hilfiger Men’s Watch Dexter 1792086
3,200 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Dexter 1792086 With Black dial Black Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.