| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR2434 |
| Part Number | Renato |
| Packing List | Giorgio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Silver |
| Band Colour | Silver |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 154 grams |
| Movement | (Battery) Quartz |
| Water Pressure Resistance | 50 meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Men Watch Sportive AR5855
3,645 EGP
Emporio Armani Men Watch Luigi AR1509
Original price was: 4,000 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.Emporio Armani Men Watch Renato AR2434
Original price was: 4,100 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-10%Original Emporio Armani Watch Renato for Men AR2434 Black dial Strap Metal belt with Silver color
. With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.