| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR11294 |
| Part Number | Gianni T-Bar |
| Packing List | Giorgio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 32 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Strap Color | Rose Gold |
| Band Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | White |
| Calendar | ——- |
| Special Features | ——- |
| Weight | 75 grams |
| Movement | Quartz |
| Water Pressure Resistance | 30 meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Ladies Watch Arianna AR11220
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.
Emporio Armani Men Watch Paolo AR11528
Original price was: 4,150 EGP.3,925 EGPCurrent price is: 3,925 EGP.Emporio Armani Ladies Watch Gianni T-Bar AR11294
Original price was: 3,800 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-3%Original Emporio Armani Watch Arianna for Women AR11294 White dial Strap Metal belt with Rose Gold color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






























Reviews
There are no reviews yet.