| Brand Name | Fossil |
|---|---|
| Model number | FS5276 |
| Part Name | Commuter |
| Packing List | Fossil Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 42 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Strap Color | Brown |
| Band Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Day |
| Special Features | —– |
| Weight | 59 grams |
| Movement | Battery |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Warranty | 1 Year |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Aiden 1791857
Original price was: 3,300 EGP.2,950 EGPCurrent price is: 2,950 EGP.
Original Fossil men Watch Commuter FS5275
3,745 EGP
Original Fossil men Watch Commuter FS5276
3,750 EGP
Original Fossil Watch Commuter for men FS5276 Black dial Strap Leather Belt with Brown color . With Packing Fossil Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.