| brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4526 |
| Part Number | Runway Slim |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Green |
| Dial Colour | Green |
| Case Colour | Green |
| Special Features | ——- |
| Weight | 68 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women Watch Runway Slim MK4548
4,045 EGP
Maserati Men's Watch Trimarano R8871632002
Original price was: 5,200 EGP.4,895 EGPCurrent price is: 4,895 EGP.Michael Kors Women Watch Runway Slim MK4526
Original price was: 4,100 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
-6%Original Michael Kors Watch For Women MK4526 Green dial Green Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.