| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0631G3 |
| Part Number | Dress |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 222.26 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 10 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Men's Watch Renato Uni AR2436
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Guess Men'S Watch Equity GW0703G3
Original price was: 4,150 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Guess Men’S Watch Dress GW0631G3
Original price was: 4,100 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-3%Original Guess Watch Dress for men GW0631G3 With Blue dial Metal Strap Blue color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world










Reviews
There are no reviews yet.