| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR2436 |
| Part Name | Renato Uni |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 39 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Strap Color | Black |
| Band Color | Silver |
| Dial Color | Silver |
| Weight | 226.8 Grams |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Special Features | Stop watch |
| Phone Number | 01555944450 |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Men Watch Aviator AR11105
3,695 EGP
Guess Men'S Watch Dress GW0631G3
Original price was: 4,100 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Emporio Armani Men’s Watch Renato Uni AR2436
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-5%Original Emporio Armani Watch Renato for Men AR2436 Silver dial Leather Belt Strap with Black color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.