| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0265G5 |
| Part Number | connoisseur |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless Stail |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | date |
| Weight | 120 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Men’S Watch connoisseur GW0265G5
3,745 EGP
Original Guess Watch connoisseur for men GW0265G5 With Black dial Metal Strap Silver & Gold color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.