| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0425G1 |
| Part Number | Poseidon |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 27 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Type | Rubber |
| Strap Material | Polyurethane |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black & Gold |
| Case Colour | Black |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 95.25 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Unisex Watch Lexington MK8319
4,045 EGP
Guess Men'S Watch connoisseur GW0265G5
3,745 EGPGuess Men’S Watch Poseidon GW0425G1
3,695 EGP
Original Guess Watch Poseidon for men GW0425G1 With Black dial Rubber Strap Black color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.