| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4619 |
| Part Number | Mini Pyper |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 32 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ———- |
| Weight | 44 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women’s Watch Sidney MK6948
3,699 EGP
Michael Kors Women’s Watch Janelle MK7314
4,045 EGPMichael Kors Women’s Watch Mini Pyper MK4619
4,095 EGP
Original Michael Kors Watch For Women MK4619 White dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.