| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1792052 |
| Part Number | Jameson |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 47 mm |
| Band Width | 23 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day & Date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 79 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Jameson 1792051
3,495 EGP
Original Guess Men's Watch Dress GW0631G1
4,095 EGPTommy Hilfiger Men’s Watch Jameson 1792052
3,395 EGP
Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Jameson 1792052 With Black Dial Black Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.