| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR11530 |
| Part Name | Paolo |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 42 mm |
| Case Thickness | 10.5 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Strap Color | Black |
| Band Colour | Silver |
| Dial Colour | Black |
| Weight | 100 grams |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Special Features | Stop watch |
| Phone Number | 01555944450 |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Men Watch Paolo AR11527
3,895 EGP
Emporio Armani Men Watch Diver AR11556
Original price was: 3,995 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Emporio Armani Men Watch Paolo AR11530
3,895 EGP
Original Emporio Armani Watch Paolo for Men AR11530 Black dial Leather belt Strap with Black color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.