| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6682 |
| Part Number | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Polyurethane Chloride |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Polyurethane Chloride |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 92 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Men’s Watch Everest MK9093
4,099 EGP
Michael Kors Men’s Watch Jet Master MK9024
6,500 EGPMichael Kors Women’s Watch Runway MK6682
3,845 EGP
Original Michael Kors Watch For Women MK6682 Black dial Gold Metal Strap color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.