| Brand Name | Tag Heuer |
|---|---|
| Model number | MP4-12C |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Type | Leather |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Leather |
| Case Colour | Rose Gold |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Monthly date |
| Special Features | ——– |
| Weight | __ grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | ________ |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Tag Heuer Autavia Heritage Calibre 02 Watch Egypt
Original price was: 4,300 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Audemar Piguet Men's Watch Royal Oak Moon Salmon
4,900 EGP
Tag Heuer MP4-12C Watch For Men in Egypt
3,995 EGP
Tag Heuer watchesMP4-12C in Egypt with Black Dial and Silver Color Leather Strap Battery Machine
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world







Reviews
There are no reviews yet.