| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | W0987L2 |
| Part Number | Guess Glitter Girl |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Two Tone |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 91 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Axel 1792007
Original price was: 3,300 EGP.3,145 EGPCurrent price is: 3,145 EGP.
Guess Women Watch Glitter Girl W0987L3
3,645 EGPGuess Women Watch Glitter Girl W0987L2
3,645 EGP
Original Guess Watch Glitter Girl for Women W0987L2 With Two Tone dial Metal Strap Gold color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.