| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8873640003 |
| Part Number | Sfida |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | White |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 174 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men’s Watch Sfida R8873640003
5,150 EGP
Original Maserati Watch For men In Egypt Sfida R8873640003 With White dial Silver Metal Strap . With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.