| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4723 |
| Part Number | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | leather |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Genuine leather |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Multicolored |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 52 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men Watch Potenza R8853108005
4,890 EGP
Maserati Men Watch Competizione R8853100012
5,199 EGPMichael Kors Women’s Watch Parker MK4723
4,300 EGP
Original Michael Kors Watch For Women MK4723 Black dial Tiger Leather Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.