| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4734 |
| Part Number | Slim Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Black |
| Special Features | ——- |
| Weight | 158 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women’s Watch Mercer MK6670
4,250 EGP
Michael Kors Women’s Watch Slim Runway MK4733
4,250 EGPMichael Kors Women’s Watch Slim Runway MK4734
4,250 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Slim Runway MK4734 Black dial Black Metal Belt Strap . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.