| Brand Name | Hublot |
|---|---|
| Model number | Classic Fusion |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Silicon |
| Case Colour | Rose Gold |
| Movement | Japanese Battery |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Colour | Brown |
| Calendar | date |
| Special Features | ——- |
| Weight | —– grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | ________ |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Audemar Piguet Watch Royal Oak Offshore For Men
Original price was: 4,600 EGP.4,100 EGPCurrent price is: 4,100 EGP.
Hublot Classic Fusion Watch For Men Egypt
3,400 EGPHublot Classic Fusion Racing Men’s Watch Egypt
3,450 EGP
Hublot Classic Fusion Model in Egypt For Men with Brown dial And Brown Rubber Color Strap Rose Gold Case
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
















Reviews
There are no reviews yet.