| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513927 |
| Part Number | Hugo Boss Dapper |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 130 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Hugo Boss Men's Watch Dapper 1513929
Original price was: 4,095 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Emporio Armani Men Watch Federico AR11560
4,099 EGPOriginal Hugo Boss Men’s Watch Dapper 1513927
3,699 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Dapper 1513927 With Blue dial Silver Metal Strap . With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.