| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8871621014 |
| Part Number | Successo |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Rubber |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11.7 mm |
| Strap Kind | Silicone |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day-Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 80 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women’s Watch Lennox MK7334
3,995 EGP
Original Hugo Boss Men's Watch Dapper 1513929
Original price was: 4,095 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.Maserati Men Watch Successo R8871621014
5,200 EGP
Original Maserati Watch For men In Egypt Successo R8871621014 With Black dial Black Rubber Strap . With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.