| Brand Name | Rolex |
|---|---|
| Model number | Rolex Datejust |
| Gender | Women |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 31 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Japan ( Battery ) |
| Strap Colour | Half Gold |
| Dial Colour | Green |
| Calendar | Day |
| Special Features | —– |
| Weight | —– |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Audemars Piguet Royal Oak Women's Watch Metal
Original price was: 4,350 EGP.4,100 EGPCurrent price is: 4,100 EGP.
Bvlgari Women Rose Gold Diamond Watch Snake
4,700 EGPRolex DateJust Watch For Women 31mm
2,595 EGP
Rolex DateJust Watch For Women In Egypt For Men Half Gold Metal Strap Green Dial Color Swiss Design
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.