| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4808 |
| Part Number | Chain Lock |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 25 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Two Tone |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Two Tone |
| Special Features | ——- |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Michael Kors Women’s Watch Camille MK7259
Original price was: 3,795 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.
Michael Kors Women’s Watch Chain Lock MK4809
3,895 EGPMichael Kors Women’s Watch Chain Lock MK4808
3,895 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Chain Lock MK4808 Gold dial Metal Belt Two Tone Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.