| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6899 |
| Part Number | Layton |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Chronograph |
| Weight | 284 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Michael Kors Women’s Watch Pilot MK7379
Original price was: 3,895 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.
Original Michael Kors Women’s Watch Camille MK7259
Original price was: 3,795 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.Original Michael Kors Women’s Watch Layton MK6899
3,895 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Layton MK6899 White dial Metal Belt Half Gold Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.