| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7379 |
| Part Number | Pilot |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——- |
| Weight | —- grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Michael Kors Women’s Watch Lennox MK7233
3,795 EGP
Original Michael Kors Women’s Watch Layton MK6899
3,895 EGPOriginal Michael Kors Women’s Watch Pilot MK7379
Original price was: 3,895 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.
-6%Original Michael Kors Watch For Women Pilot MK7379 Silver Metal Belt Silver Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.