| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791425 |
| Part Number | Briggs |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Leather |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 11.05 mm |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Brown |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day-Date |
| Special Features | Second |
| Weight | 77 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Emporio Armani Men Watch Renato Boxed AR80025
3,699 EGP
Original Tommy Hilfiger Men Watch Connor 1791896
2,995 EGPOriginal Tommy Hilfiger men Watch Briggs 1791425
3,095 EGP
Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Briggs 1791425 With Black dial Brown Leather Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

































Reviews
There are no reviews yet.