| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791610 |
| Part Number | Hunter |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 9.5 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Day-Date |
| Special Features | ——- |
| Weight | 92 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger men Watch Clark 1792080
Original price was: 3,145 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Original Michael Kors Women Watch Slim MK3803
3,695 EGPOriginal Tommy Hilfiger men Watch Hunter 1791610
3,145 EGP
Original Tommy Hilfiger For men In Egypt Hunter 1791610 With Black dial Silver Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.