| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7408 |
| Part Number | Lennox Animal |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 8 mm |
| Case Thickness | 20 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black & Silver |
| Dial Colour | Black & Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ___ |
| Weight | 100 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Guess Women Watch Allara GW0604L2
4,450 EGP
Original Maserati Men Watch Stile R8873642002
5,199 EGPOriginal Michael Kors Women Watch Lennox Animal MK7408
Original price was: 4,450 EGP.4,250 EGPCurrent price is: 4,250 EGP.
-4%Original Michael Kors Watch For Ladies Lennox Animal MK7408 with Black Silver dial Metal Belt Black Silver Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.